BFC237041563
Part Number:
BFC237041563
Opis:
CAP FILM 0.056UF 10% 250VDC RAD
Arkusz danych:
BFC237041563.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC237041563 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:250V
Napięcie znamionowe - AC:160V
Tolerancja:±10%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.283" L x 0.177" W (7.20mm x 4.50mm)
Seria:MKT370
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222237041563
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC237041563
Główny odstęp:0.200" (5.08mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.354" (9.00mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:0.056µF ±10% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 0.056UF 10% 250VDC RAD
Pojemność:0.056µF