BFC237041823
Part Number:
BFC237041823
Opis:
CAP FILM 0.082UF 10% 250VDC RAD
Arkusz danych:
BFC237041823.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC237041823 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:250V
Napięcie znamionowe - AC:160V
Tolerancja:±10%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Seria:MKT370
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222237041823
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:BFC237041823
Główny odstęp:0.200" (5.08mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.433" (11.00mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:0.082µF ±10% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 0.082UF 10% 250VDC RAD
Pojemność:0.082µF