BFC236846473
Part Number:
BFC236846473
Opis:
CAP FILM 0.047UF 5% 250VDC RAD
Arkusz danych:
BFC236846473.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC236846473 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:250V
Napięcie znamionowe - AC:160V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.492" L x 0.177" W (12.50mm x 4.50mm)
Seria:MKT368
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222236846473
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC236846473
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.532" (13.50mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:0.047µF ±5% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 0.047UF 5% 250VDC RAD
Pojemność:0.047µF