BFC236846185
Part Number:
BFC236846185
Opis:
CAP FILM 1.8UF 5% 250VDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC236846185.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC236846185 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:250V
Napięcie znamionowe - AC:160V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:1.181" L x 0.394" W (30.00mm x 10.00mm)
Seria:MKT368
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222236846185
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC236846185
Główny odstęp:1.083" (27.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.906" (23.00mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:1.8µF ±5% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 1.8UF 5% 250VDC RADIAL
Pojemność:1.8µF