BFC236846225
Part Number:
BFC236846225
Opis:
CAP FILM 2.2UF 5% 250VDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC236846225.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC236846225 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:250V
Napięcie znamionowe - AC:160V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:1.181" L x 0.433" W (30.00mm x 11.00mm)
Seria:MKT368
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222236846225
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC236846225
Główny odstęp:1.083" (27.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.945" (24.00mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:2.2µF ±5% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 2.2UF 5% 250VDC RADIAL
Pojemność:2.2µF