BFC236846273
Part Number:
BFC236846273
Opis:
CAP FILM 0.027UF 5% 250VDC RAD
Arkusz danych:
BFC236846273.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC236846273 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:250V
Napięcie znamionowe - AC:160V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.492" L x 0.165" W (12.50mm x 4.20mm)
Seria:MKT368
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222236846273
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC236846273
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.512" (13.00mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:0.027µF ±5% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 0.027UF 5% 250VDC RAD
Pojemność:0.027µF