B43741A6478M000
Part Number:
B43741A6478M000
Opis:
CAP ALUM 4700UF 20% 500V SCREW
Arkusz danych:
B43741A6478M000.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43741A6478M000 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:500V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:3.027" Dia (76.90mm)
Seria:B43741
tętnienia prądu:15.9A @ 100Hz
Inne nazwy:B43741A6478M
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:10 Weeks
Numer części producenta:B43741A6478M000
Żywotność @ Temp.:6000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:1.248" (31.70mm)
Impedancja:26 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):6.681" (169.70mm)
Rozszerzony opis:4700µF 500V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 17 mOhm @ 100Hz 6000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):17 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 4700UF 20% 500V SCREW
Pojemność:4700µF