B43741B5568M000
Part Number:
B43741B5568M000
Opis:
CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW
Arkusz danych:
B43741B5568M000.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43741B5568M000 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:450V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:3.543" Dia (90.00mm)
Seria:B43741
tętnienia prądu:18.4A @ 100Hz
Inne nazwy:B43741B5568M
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:10 Weeks
Numer części producenta:B43741B5568M000
Żywotność @ Temp.:6000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:1.248" (31.70mm)
Impedancja:22 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):5.728" (145.50mm)
Rozszerzony opis:5600µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 15 mOhm @ 100Hz 6000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):15 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW
Pojemność:5600µF