B43741A5278M050
Part Number:
B43741A5278M050
Opis:
CAP ALUM 2700UF 20% 450V SCREW
Arkusz danych:
B43741A5278M050.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43741A5278M050 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:450V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:2.531" Dia (64.30mm)
Seria:B43741
tętnienia prądu:10.1A @ 100Hz
Inne nazwy:B43741A5278M 50
B43741A5278M50
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:10 Weeks
Numer części producenta:B43741A5278M050
Żywotność @ Temp.:6000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:1.122" (28.50mm)
Impedancja:45 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):4.693" (119.20mm)
Rozszerzony opis:2700µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 30 mOhm @ 100Hz 6000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):30 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 2700UF 20% 450V SCREW
Pojemność:2700µF