B43455A5477M
Part Number:
B43455A5477M
Opis:
CAP ALUM 470UF 20% 450V SCREW
Arkusz danych:
B43455A5477M.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43455A5477M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:450V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:2.032" Dia (51.60mm)
Seria:B43455
tętnienia prądu:-
Inne nazwy:B43455A5477M000
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:10 Weeks
Numer części producenta:B43455A5477M
Żywotność @ Temp.:10000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.874" (22.20mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):3.217" (81.70mm)
Rozszerzony opis:470µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 10000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 470UF 20% 450V SCREW
Pojemność:470µF