B43455A5109M
Part Number:
B43455A5109M
Opis:
CAP ALUM 10000UF 20% 450V SCREW
Arkusz danych:
B43455A5109M.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43455A5109M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:450V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:3.583" Dia (91.00mm)
Seria:B43455
tętnienia prądu:20.7A @ 100Hz
Inne nazwy:B43455A5109M000
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:10 Weeks
Numer części producenta:B43455A5109M
Żywotność @ Temp.:10000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:1.248" (31.70mm)
Impedancja:13 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):8.740" (222.00mm)
Rozszerzony opis:10000µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 11 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):11 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 10000UF 20% 450V SCREW
Pojemność:10000µF