B43455A5228M
Part Number:
B43455A5228M
Opis:
CAP ALUM 2200UF 20% 450V SCREW
Arkusz danych:
B43455A5228M.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43455A5228M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:450V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:-
Seria:B43455
tętnienia prądu:-
Inne nazwy:B43455A5228M000
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:12 Weeks
Numer części producenta:B43455A5228M
Żywotność @ Temp.:10000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:-
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):-
Rozszerzony opis:2200µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 10000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 2200UF 20% 450V SCREW
Pojemność:2200µF