B41691A7337Q9
Part Number:
B41691A7337Q9
Opis:
CAP ALUM 330UF 40V AXIAL
Dostępna Ilość:
13036 Pieces
Arkusz danych:
B41691A7337Q9.pdf
Wprowadzenie
Kupować B41691A7337Q9 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:40V
Tolerancja:-10%, +30%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.472" Dia x 1.181" L (12.00mm x 30.00mm)
Seria:B41691
tętnienia prądu:2.3A @ 10kHz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Axial, Can
Inne nazwy:B41691A7337Q 9
B41691A7337Q009
temperatura robocza:-
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B41691A7337Q9
Żywotność @ Temp.:-
Główny odstęp:-
Impedancja:105 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):-
Rozszerzony opis:330µF 40V Aluminum Capacitors Axial, Can 240 mOhm @ 100Hz
ESR (Equivalent Series Resistance):240 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 330UF 40V AXIAL
Pojemność:330µF