B41691A7158Q001
Part Number:
B41691A7158Q001
Producent:
EPCOS
Opis:
CAP ALUM 1500UF 40V AXIAL
Arkusz danych:
B41691A7158Q001.pdf
Wprowadzenie
Kupować B41691A7158Q001 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:40V
Tolerancja:-10%, +30%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.709" Dia x 1.535" L (18.00mm x 39.00mm)
Seria:B41691
tętnienia prądu:6.2A @ 10kHz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Axial, Can
Inne nazwy:B41691A7158Q 1
B41691A7158Q1
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:32 Weeks
Numer części producenta:B41691A7158Q001
Żywotność @ Temp.:10000 Hrs @ 125°C
Główny odstęp:-
Impedancja:25 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):-
Rozszerzony opis:1500µF 40V Aluminum Capacitors Axial, Can 53 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance):53 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 1500UF 40V AXIAL
Pojemność:1500µF