Kupować B41691A7158Q001 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| napięcie znamionowe: | 40V |
|---|---|
| Tolerancja: | -10%, +30% |
| Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu: | - |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.709" Dia x 1.535" L (18.00mm x 39.00mm) |
| Seria: | B41691 |
| tętnienia prądu: | 6.2A @ 10kHz |
| Polaryzacja: | Polar |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Axial, Can |
| Inne nazwy: | B41691A7158Q 1 B41691A7158Q1 |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 32 Weeks |
| Numer części producenta: | B41691A7158Q001 |
| Żywotność @ Temp.: | 10000 Hrs @ 125°C |
| Główny odstęp: | - |
| Impedancja: | 25 mOhm |
| Wysokość - Siedzą (Max): | - |
| Rozszerzony opis: | 1500µF 40V Aluminum Capacitors Axial, Can 53 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 53 mOhm @ 100Hz |
| Opis: | CAP ALUM 1500UF 40V AXIAL |
| Pojemność: | 1500µF |
| Aplikacje: | Automotive |
| Email: | [email protected] |