B41691A7158Q7
Part Number:
B41691A7158Q7
Opis:
CAP ALUM 1500UF 40V AXIAL
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
13602 Pieces
Arkusz danych:
B41691A7158Q7.pdf
Wprowadzenie
Kupować B41691A7158Q7 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:40V
Tolerancja:-10%, +30%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.709" Dia x 1.535" L (18.00mm x 39.00mm)
Seria:B41691
tętnienia prądu:6.2A @ 10kHz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Axial, Can
Inne nazwy:B41691A7158Q 7
B41691A7158Q007
temperatura robocza:-
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B41691A7158Q7
Żywotność @ Temp.:-
Główny odstęp:-
Impedancja:53 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):-
Rozszerzony opis:1500µF 40V Aluminum Capacitors Axial, Can 25 mOhm @ 100Hz
ESR (Equivalent Series Resistance):25 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 1500UF 40V AXIAL
Pojemność:1500µF