B32620J821J
Part Number:
B32620J821J
Opis:
CAP FILM 820PF 5% 1KVDC RADIAL
Arkusz danych:
B32620J821J.pdf
Wprowadzenie
Kupować B32620J821J z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:1000V (1kV)
Napięcie znamionowe - AC:600V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:-
Seria:B32620
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:B32620J 821J
B32620J0821J000
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B32620J821J
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:-
Rozszerzony opis:820pF ±5% Film Capacitor 600V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
Opis:CAP FILM 820PF 5% 1KVDC RADIAL
Pojemność:820pF