B32620A6681J
Part Number:
B32620A6681J
Opis:
CAP FILM 680PF 5% 630VDC RADIAL
Arkusz danych:
B32620A6681J.pdf
Wprowadzenie
Kupować B32620A6681J z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:630V
Napięcie znamionowe - AC:400V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:-
Seria:B32620
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:B32620A6681J000
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B32620A6681J
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:-
Rozszerzony opis:680pF ±5% Film Capacitor 400V 630V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
Opis:CAP FILM 680PF 5% 630VDC RADIAL
Pojemność:680pF