B32620A6153K289
B32620A6153K289
Part Number:
B32620A6153K289
Producent:
EPCOS
Opis:
CAP FILM 0.015UF 10% 630VDC RAD
Arkusz danych:
B32620A6153K289.pdf
Wprowadzenie
Kupować B32620A6153K289 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:630V
Napięcie znamionowe - AC:400V
Tolerancja:±10%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.406" L x 0.236" W (10.30mm x 6.00mm)
Seria:B32620
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Radial
Inne nazwy:495-4853-3
B32620A6153K289-ND
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B32620A6153K289
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.472" (12.00mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.015µF ±10% Film Capacitor 400V 630V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
Opis:CAP FILM 0.015UF 10% 630VDC RAD
Pojemność:0.015µF