AN80L21RMS
Part Number:
AN80L21RMS
Producent:
Panasonic
Opis:
IC REG LDO 2.1V 0.15A MINI5D
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
13621 Pieces
Arkusz danych:
AN80L21RMS.pdf
Wprowadzenie
Kupować AN80L21RMS z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście:2.1V
Napięcie - Wejście:2.5 V ~ 14.5 V
Napięcie - Wypadanie (typowy):-
Dostawca urządzeń Pakiet:MINI-5D
Seria:-
regulator topologii:Positive Fixed
Opakowania:Bulk
Package / Case:SC-74A, SOT-753
temperatura robocza:-30°C ~ 85°C
Ilość Regulatorów:1
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:AN80L21RMS
Rozszerzony opis:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.1V 150mA MINI-5D
Opis:IC REG LDO 2.1V 0.15A MINI5D
Obecny - Wyjście:150mA
Obecny - Limit (Min):180mA