AN80L33RMSTX
Part Number:
AN80L33RMSTX
Producent:
Panasonic
Opis:
IC REG LDO 3.3V 0.15A MINI5D
Arkusz danych:
AN80L33RMSTX.pdf
Wprowadzenie
Kupować AN80L33RMSTX z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście:3.3V
Napięcie - Wejście:3.7 V ~ 14.5 V
Napięcie - Wypadanie (typowy):-
Dostawca urządzeń Pakiet:MINI-5D
Seria:-
regulator topologii:Positive Fixed
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:SC-74A, SOT-753
Inne nazwy:AN80L33RMSTXTR
temperatura robocza:-30°C ~ 85°C
Ilość Regulatorów:1
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:AN80L33RMSTX
Rozszerzony opis:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 150mA MINI-5D
Opis:IC REG LDO 3.3V 0.15A MINI5D
Obecny - Wyjście:150mA
Obecny - Limit (Min):180mA