Kupować AN80L36RMSTX z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Wyjście: | 3.6V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | 4 V ~ 14.5 V |
| Napięcie - Wypadanie (typowy): | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | MINI-5D |
| Seria: | - |
| regulator topologii: | Positive Fixed |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | SC-74A, SOT-753 |
| Inne nazwy: | AN80L36RMSTXTR |
| temperatura robocza: | -30°C ~ 85°C |
| Ilość Regulatorów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | AN80L36RMSTX |
| Rozszerzony opis: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.6V 150mA MINI-5D |
| Opis: | IC REG LDO 3.6V 0.15A MINI5D |
| Obecny - Wyjście: | 150mA |
| Obecny - Limit (Min): | 180mA |
| Email: | [email protected] |