8250-333K-RC
Part Number:
8250-333K-RC
Opis:
FIXED IND 33MH 32MA 222 OHM TH
Arkusz danych:
8250-333K-RC.pdf
Wprowadzenie
Kupować 8250-333K-RC z BYCHPS
Rodzaj:Wirewound
Tolerancja:±10%
Dostawca urządzeń Pakiet:-
Rozmiar / Wymiar:0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm)
oceny:-
P @ Częstotliwość:50 @ 79kHz
Opakowania:Bulk
Package / Case:Axial
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:8250-333K-RC
Indukcyjność:33mH
Wysokość - Siedzą (Max):-
Częstotliwość - Test:79kHz
Częstotliwość - samorezonansowa:420kHz
Rozszerzony opis:33mH Shielded Wirewound Inductor 32mA 222 Ohm Max Axial
Opis:FIXED IND 33MH 32MA 222 OHM TH
DC Resistance (DCR):222 Ohm Max
Aktualna ocena:32mA
Obecny - Nasycenie:7.5mA