Kupować 8250-333K-RC z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Rodzaj: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerancja: | ±10% |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | - |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm) |
| Zastawianie: | Shielded |
| Seria: | 8250 |
| oceny: | - |
| P @ Częstotliwość: | 50 @ 79kHz |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Axial |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 105°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiał - Rdzeń: | Ferrite |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 13 Weeks |
| Numer części producenta: | 8250-333K-RC |
| Indukcyjność: | 33mH |
| Wysokość - Siedzą (Max): | - |
| Częstotliwość - Test: | 79kHz |
| Częstotliwość - samorezonansowa: | 420kHz |
| Rozszerzony opis: | 33mH Shielded Wirewound Inductor 32mA 222 Ohm Max Axial |
| Opis: | FIXED IND 33MH 32MA 222 OHM TH |
| DC Resistance (DCR): | 222 Ohm Max |
| Aktualna ocena: | 32mA |
| Obecny - Nasycenie: | 7.5mA |
| Email: | [email protected] |