8250-103K-RC
8250-103K-RC
Part Number:
8250-103K-RC
Producent:
Bourns, Inc.
Opis:
FIXED IND 10MH 50MA 93.1 OHM TH
Arkusz danych:
8250-103K-RC.pdf
Wprowadzenie
Kupować 8250-103K-RC z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Rodzaj:Wirewound
Tolerancja:±10%
Dostawca urządzeń Pakiet:-
Rozmiar / Wymiar:0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm)
Zastawianie:Shielded
Seria:8250
oceny:-
P @ Częstotliwość:70 @ 250kHz
Opakowania:Bulk
Package / Case:Axial
Inne nazwy:8250103KRC
Q6449436
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń:Ferrite
Standardowy czas oczekiwania producenta:13 Weeks
Numer części producenta:8250-103K-RC
Indukcyjność:10mH
Wysokość - Siedzą (Max):-
Częstotliwość - Test:250kHz
Częstotliwość - samorezonansowa:1.3MHz
Rozszerzony opis:10mH Shielded Wirewound Inductor 50mA 93.1 Ohm Max Axial
Opis:FIXED IND 10MH 50MA 93.1 OHM TH
DC Resistance (DCR):93.1 Ohm Max
Aktualna ocena:50mA
Obecny - Nasycenie:14mA