450BXW15MEFR10X20
450BXW15MEFR10X20
Part Number:
450BXW15MEFR10X20
Opis:
CAP ALUM 15UF 20% 450V T/H
Arkusz danych:
1.450BXW15MEFR10X20.pdf2.450BXW15MEFR10X20.pdf
Wprowadzenie
Kupować 450BXW15MEFR10X20 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:450V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.394" Dia (10.00mm)
Seria:BXW
tętnienia prądu:190mA @ 120Hz
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:1189-3177
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:16 Weeks
Numer części producenta:450BXW15MEFR10X20
Żywotność @ Temp.:10000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.866" (22.00mm)
Rozszerzony opis:15µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 15UF 20% 450V T/H
Pojemność:15µF