450BXW120MEFC18X35
450BXW120MEFC18X35
Part Number:
450BXW120MEFC18X35
Opis:
CAP ALUM 120UF 20% 450V RADIAL
Arkusz danych:
1.450BXW120MEFC18X35.pdf2.450BXW120MEFC18X35.pdf
Wprowadzenie
Kupować 450BXW120MEFC18X35 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:450V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.709" Dia (18.00mm)
Seria:BXW
tętnienia prądu:860mA
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:1189-1352
temperatura robocza:-25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:450BXW120MEFC18X35
Żywotność @ Temp.:10000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.457" (37.00mm)
Rozszerzony opis:120µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 120UF 20% 450V RADIAL
Pojemność:120µF