450BXW100MEFR14.5X50
450BXW100MEFR14.5X50
Part Number:
450BXW100MEFR14.5X50
Producent:
Rubycon
Opis:
CAP ALUM 100UF 20% 450V T/H
Arkusz danych:
1.450BXW100MEFR14.5X50.pdf2.450BXW100MEFR14.5X50.pdf
Wprowadzenie
Kupować 450BXW100MEFR14.5X50 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:450V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.571" Dia (14.50mm)
Seria:BXW
tętnienia prądu:810mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:1189-3217
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:16 Weeks
Numer części producenta:450BXW100MEFR14.5X50
Żywotność @ Temp.:12000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):2.047" (52.00mm)
Rozszerzony opis:100µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 100UF 20% 450V T/H
Pojemność:100µF