20SEP47M+TSS
20SEP47M+TSS
Part Number:
20SEP47M+TSS
Opis:
CAP ALUM POLY 47UF 20% 20V T/H
Wprowadzenie
Kupować 20SEP47M+TSS z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:20V
Rodzaj:Polymer
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.315" Dia (8.00mm)
Seria:OS-CON™, SEP
Ripple Current - niska częstotliwość:94.5mA @ 120Hz
Pulsujący prąd - wysoka częstotliwość:1.89A @ 100kHz
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:P16390TB
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:20SEP47M+TSS
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.138" (3.50mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.276" (7.00mm)
Rozszerzony opis:47µF ±20% 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 45 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):45 mOhm
Opis:CAP ALUM POLY 47UF 20% 20V T/H
Pojemność:47µF