20SEP150M+T
20SEP150M+T
Part Number:
20SEP150M+T
Opis:
CAP ALUM POLY 150UF 20% 20V T/H
Arkusz danych:
20SEP150M+T.pdf
Wprowadzenie
Kupować 20SEP150M+T z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:20V
Rodzaj:Polymer
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.394" Dia (10.00mm)
Seria:OS-CON™, SEP
Ripple Current - niska częstotliwość:216mA @ 120Hz
Pulsujący prąd - wysoka częstotliwość:4.32A @ 100kHz
Opakowania:Cut Tape (CT)
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:P16388CT
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:20SEP150M+T
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.512" (13.00mm)
Rozszerzony opis:150µF ±20% 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 20 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):20 mOhm
Opis:CAP ALUM POLY 150UF 20% 20V T/H
Pojemność:150µF