20SEP22M+TSS
20SEP22M+TSS
Part Number:
20SEP22M+TSS
Opis:
CAP ALUM POLY 22UF 20% 20V T/H
Arkusz danych:
20SEP22M+TSS.pdf
Wprowadzenie
Kupować 20SEP22M+TSS z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:20V
Rodzaj:Polymer
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.248" Dia (6.30mm)
Seria:OS-CON™, SEP
Ripple Current - niska częstotliwość:72.5mA @ 120Hz
Pulsujący prąd - wysoka częstotliwość:1.45A @ 100kHz
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:P16389TB
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:20SEP22M+TSS
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.098" (2.50mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.236" (6.00mm)
Rozszerzony opis:22µF ±20% 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 60 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):60 mOhm
Opis:CAP ALUM POLY 22UF 20% 20V T/H
Pojemność:22µF