ZL2008ALBFT
ZL2008ALBFT
Part Number:
ZL2008ALBFT
Producent:
Intersil
Opis:
IC REG CTRLR BUCK PMBUS 36QFN
Arkusz danych:
ZL2008ALBFT.pdf
Wprowadzenie
Kupować ZL2008ALBFT z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd):3 V ~ 5.5 V
topologia:Buck
synchroniczny prostownik:Yes
Dostawca urządzeń Pakiet:36-QFN (6x6)
Seria:-
Interfejsy szeregowe:I²C, PMBus, SMBus
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:36-VFQFN Exposed Pad
Typ wyjścia:Transistor Driver
Fazy ​​wyjściowe:1
Konfiguracja wyjściowa:Positive
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C (TA)
Liczba wyjść:1
Poziom czułości na wilgoć (MSL):2 (1 Year)
Standardowy czas oczekiwania producenta:10 Weeks
Numer części producenta:ZL2008ALBFT
Funkcjonować:Step-Down
Częstotliwość - Przełączanie:200kHz ~ 1.4MHz
Cykl pracy (maks.):95%