ZL2004ALNN
Part Number:
ZL2004ALNN
Producent:
Intersil
Opis:
IC REG CTRLR BUCK PMBUS 32QFN
Arkusz danych:
ZL2004ALNN.pdf
Wprowadzenie
Kupować ZL2004ALNN z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd):4.5 V ~ 14 V
topologia:Buck
synchroniczny prostownik:-
Dostawca urządzeń Pakiet:32-QFN (5x5)
Seria:-
Interfejsy szeregowe:I²C, PMBus, SMBus
Opakowania:Tray
Package / Case:32-VFQFN Exposed Pad
Typ wyjścia:PWM Signal
Fazy ​​wyjściowe:1
Konfiguracja wyjściowa:Positive
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C (TA)
Liczba wyjść:1
Poziom czułości na wilgoć (MSL):2 (1 Year)
Numer części producenta:ZL2004ALNN
Funkcjonować:Step-Down
Częstotliwość - Przełączanie:200kHz ~ 1.4MHz
Cykl pracy (maks.):95%