Kupować VC1206K201R025 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie warystora (typ): | 39V |
|---|---|
| Napięcie warystora (min): | 35.1V |
| Napięcie warystora (maks.): | 42.9V |
| Seria: | Automotive, AEC-Q200, VC |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 1206 (3216 Metric) |
| Inne nazwy: | 399-13762-2 |
| Liczba obwodów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount, MLCV |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksymalna V DC: | 31VDC |
| Maksymalna V AC: | 25Vrms |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 10 Weeks |
| Numer części producenta: | VC1206K201R025 |
| Energia: | 1.0J |
| Opis: | VARISTOR 39V 200A 1206 |
| Prąd - przepięcia: | 200A |
| Email: | [email protected] |