Kupować VC1206K201R011 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie warystora (typ): | 18V |
|---|---|
| Napięcie warystora (min): | 16.2V |
| Napięcie warystora (maks.): | 19.8V |
| Seria: | Automotive, AEC-Q200, VC |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 1206 (3216 Metric) |
| Liczba obwodów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount, MLCV |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 2 (1 Year) |
| Maksymalna V DC: | 14VDC |
| Maksymalna V AC: | 11Vrms |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 10 Weeks |
| Numer części producenta: | VC1206K201R011 |
| Energia: | 0.60J |
| Opis: | VARISTOR 18V 200A 1206 |
| Prąd - przepięcia: | 200A |
| Email: | [email protected] |