USW0J221MDD1TP
USW0J221MDD1TP
Part Number:
USW0J221MDD1TP
Opis:
CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
Arkusz danych:
1.USW0J221MDD1TP.pdf2.USW0J221MDD1TP.pdf
Wprowadzenie
Kupować USW0J221MDD1TP z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:6.3V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.248" Dia (6.30mm)
Seria:USW
tętnienia prądu:120mA
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Numer części producenta:USW0J221MDD1TP
Żywotność @ Temp.:1000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.098" (2.50mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.315" (8.00mm)
Rozszerzony opis:220µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
Pojemność:220µF