USW0J220MDD1TP
USW0J220MDD1TP
Part Number:
USW0J220MDD1TP
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL
Arkusz danych:
1.USW0J220MDD1TP.pdf2.USW0J220MDD1TP.pdf
Wprowadzenie
Kupować USW0J220MDD1TP z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:6.3V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.157" Dia (4.00mm)
Seria:USW
tętnienia prądu:34mA
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:USW0J220MDD1TP
Żywotność @ Temp.:1000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.059" (1.50mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.315" (8.00mm)
Rozszerzony opis:22µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL
Pojemność:22µF