Kupować USBN9604-28M/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 28-SOIC |
| standardy: | USB 1.0 and 1.1 |
| Seria: | - |
| Protokół: | USB |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Inne nazwy: | *USBN9604-28M *USBN9604-28M/NOPB USBN9604-28M USBN9604-28M-ND USBN960428MNOPB |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 70°C |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | USBN9604-28M/NOPB |
| Berło: | Parallel |
| Funkcjonować: | Controller |
| Rozszerzony opis: | USB Controller USB 1.0 and 1.1 Parallel Interface 28-SOIC |
| Opis: | IC CONTROLLER SERIAL BUS 28-SOIC |
| Obecny - Dostawa: | 30mA |
| Email: | [email protected] |