Kupować USBN9602-28MX z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 3.3V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 28-SOIC |
| standardy: | USB 1.0 and 1.1 |
| Seria: | - |
| Protokół: | USB |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Inne nazwy: | *USBN9602-28MX |
| temperatura robocza: | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | USBN9602-28MX |
| Berło: | Parallel |
| Funkcjonować: | Controller |
| Rozszerzony opis: | USB Controller USB 1.0 and 1.1 Parallel Interface 28-SOIC |
| Opis: | IC CTRLR FULL SPD FUNC 28-SOIC |
| Obecny - Dostawa: | 30mA |
| Email: | [email protected] |