URS1C470MDD
URS1C470MDD
Part Number:
URS1C470MDD
Opis:
CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
Arkusz danych:
1.URS1C470MDD.pdf2.URS1C470MDD.pdf
Wprowadzenie
Kupować URS1C470MDD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:16V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.197" Dia (5.00mm)
Seria:URS
tętnienia prądu:100mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:URS1C470MDD
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.079" (2.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.413" (10.50mm)
Rozszerzony opis:47µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
Pojemność:47µF