URS1C332MHD
URS1C332MHD
Part Number:
URS1C332MHD
Opis:
CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
Arkusz danych:
1.URS1C332MHD.pdf2.URS1C332MHD.pdf
Wprowadzenie
Kupować URS1C332MHD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:16V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.709" Dia (18.00mm)
Seria:URS
tętnienia prądu:1.46A @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:493-15898
URS1C332MHD-ND
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:21 Weeks
Numer części producenta:URS1C332MHD
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.650" (16.50mm)
Rozszerzony opis:3300µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
Pojemność:3300µF