URS1C331MPD1TD
URS1C331MPD1TD
Part Number:
URS1C331MPD1TD
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
Arkusz danych:
1.URS1C331MPD1TD.pdf2.URS1C331MPD1TD.pdf
Wprowadzenie
Kupować URS1C331MPD1TD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:16V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.394" Dia (10.00mm)
Seria:URS
tętnienia prądu:360mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:493-11676-3
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:URS1C331MPD1TD
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.413" (10.50mm)
Rozszerzony opis:330µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
Pojemność:330µF