UPZ2E820MND9
UPZ2E820MND9
Part Number:
UPZ2E820MND9
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 82UF 20% 250V RADIAL
Arkusz danych:
1.UPZ2E820MND9.pdf2.UPZ2E820MND9.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPZ2E820MND9 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:250V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.394" Dia (10.00mm)
Seria:UPZ
tętnienia prądu:610mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:493-4410
temperatura robocza:-25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:17 Weeks
Numer części producenta:UPZ2E820MND9
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.654" (42.00mm)
Rozszerzony opis:82µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 82UF 20% 250V RADIAL
Pojemność:82µF