UVY0J102MPD
UVY0J102MPD
Part Number:
UVY0J102MPD
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL
Arkusz danych:
1.UVY0J102MPD.pdf2.UVY0J102MPD.pdf
Wprowadzenie
Kupować UVY0J102MPD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:6.3V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.315" Dia (8.00mm)
Seria:UVY
tętnienia prądu:390mA
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:493-16153
UVY0J102MPD-ND
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:19 Weeks
Numer części producenta:UVY0J102MPD
Żywotność @ Temp.:1000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.138" (3.50mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.512" (13.00mm)
Rozszerzony opis:1000µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL
Pojemność:1000µF