UPW2V4R7MPH
UPW2V4R7MPH
Part Number:
UPW2V4R7MPH
Opis:
CAP ALUM 4.7UF 20% 350V RADIAL
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
19006 Pieces
Arkusz danych:
1.UPW2V4R7MPH.pdf2.UPW2V4R7MPH.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPW2V4R7MPH z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:350V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.394" Dia (10.00mm)
Seria:UPW
tętnienia prądu:49mA @ 120Hz
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:UPW2V4R7MPH
Żywotność @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.787" (20.00mm)
Rozszerzony opis:4.7µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 4.7UF 20% 350V RADIAL
Pojemność:4.7µF