UPW2V3R3MPD1TD
UPW2V3R3MPD1TD
Part Number:
UPW2V3R3MPD1TD
Opis:
CAP ALUM 3.3UF 20% 350V RADIAL
Arkusz danych:
1.UPW2V3R3MPD1TD.pdf2.UPW2V3R3MPD1TD.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPW2V3R3MPD1TD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:350V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.394" Dia (10.00mm)
Seria:UPW
tętnienia prądu:38mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Cut Tape (CT)
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:493-11880-1
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:UPW2V3R3MPD1TD
Żywotność @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.689" (17.50mm)
Rozszerzony opis:3.3µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 3.3UF 20% 350V RADIAL
Pojemność:3.3µF