UPW2AR47MDD1TA
UPW2AR47MDD1TA
Part Number:
UPW2AR47MDD1TA
Opis:
CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL
Arkusz danych:
1.UPW2AR47MDD1TA.pdf2.UPW2AR47MDD1TA.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPW2AR47MDD1TA z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:100V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.197" Dia (5.00mm)
Seria:UPW
tętnienia prądu:6mA
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:UPW2AR47MDD1TA
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.079" (2.00mm)
Impedancja:43 Ohm
Wysokość - Siedzą (Max):0.492" (12.50mm)
Rozszerzony opis:0.47µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL
Pojemność:0.47µF