B43088A5336M
Part Number:
B43088A5336M
Opis:
CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL
Arkusz danych:
B43088A5336M.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43088A5336M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:450V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.630" Dia (16.00mm)
Seria:B43088
tętnienia prądu:700mA @ 100kHz
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:B43088A5336M000
Numer części producenta:B43088A5336M
Żywotność @ Temp.:20000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.476" (37.50mm)
Rozszerzony opis:33µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can 20000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL
Pojemność:33µF