UPW1E152MHD
UPW1E152MHD
Part Number:
UPW1E152MHD
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL
Arkusz danych:
1.UPW1E152MHD.pdf2.UPW1E152MHD.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPW1E152MHD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:25V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.630" Dia (16.00mm)
Seria:UPW
tętnienia prądu:2.172A @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:493-1833
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:20 Weeks
Numer części producenta:UPW1E152MHD
Żywotność @ Temp.:8000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Impedancja:22 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):0.984" (25.00mm)
Rozszerzony opis:1500µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL
Pojemność:1500µF