UPW1E152MHD6
UPW1E152MHD6
Part Number:
UPW1E152MHD6
Opis:
CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL
Arkusz danych:
1.UPW1E152MHD6.pdf2.UPW1E152MHD6.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPW1E152MHD6 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:25V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.492" Dia (12.50mm)
Seria:UPW
tętnienia prądu:1.658A @ 120Hz
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:493-1834
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:UPW1E152MHD6
Żywotność @ Temp.:7000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:30 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):0.984" (25.00mm)
Rozszerzony opis:1500µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL
Pojemność:1500µF