UPM2V2R2MPD
UPM2V2R2MPD
Part Number:
UPM2V2R2MPD
Opis:
CAP ALUM 2.2UF 20% 350V RADIAL
Arkusz danych:
1.UPM2V2R2MPD.pdf2.UPM2V2R2MPD.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPM2V2R2MPD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:350V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.394" Dia (10.00mm)
Seria:UPM
tętnienia prądu:34mA @ 120Hz
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:UPM2V2R2MPD
Żywotność @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.669" (17.00mm)
Rozszerzony opis:2.2µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 2.2UF 20% 350V RADIAL
Pojemność:2.2µF