UPM2V220MHD
UPM2V220MHD
Part Number:
UPM2V220MHD
Opis:
CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL
Arkusz danych:
1.UPM2V220MHD.pdf2.UPM2V220MHD.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPM2V220MHD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:350V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.630" Dia (16.00mm)
Seria:UPM
tętnienia prądu:150mA @ 120Hz
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:UPM2V220MHD
Żywotność @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.063" (27.00mm)
Rozszerzony opis:22µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL
Pojemność:22µF